8 komentářů u „The Islamic State“

 1. Silný dokument. Díky pseudohumanistům si tohle vše časem natáháme do Evropy. Tešme se na válku na Evropském kontinentu, která bude velmi bolestivá.

  Odpovědět
 2. Pevně věřím, že lidé pochopí význam naší armády a budou na ni hrdí, tak jako tomu bylo dříve. Prozatím se nám zdá tato hrozba velmi daleká, ale kvalitní profesionální vojsko, včetně záloh prostě potřebujeme. Nejen z důvodu obrany, ale i národní hrdosti, která u nás téměř vymřela

  Odpovědět
 3. Adolf Hitler říkal po válce v Evropě zůstanou jen slabí lidé.A měl pravdu!Oni se množí chovají se jako Borgové a lidé v EU jsou utlačováni zákony které je nutí s nimi žít v míru. Jinak jdou lidé za obranu svého národa do vězení i za slova!Tady bude Islám a Šaría jestli lidé nebudou bojovat a ne vyženou Islám z EU!

  Odpovědět
 4. Američané by měli ten chalifát, na jehož vzniku mají nespornou, i když nechtěnou zásluhu, zlikvidovat dokud je to ještě možné.

  Odpovědět
 5. Opět se ukazuje, že největší nepřítel je hloupost, nevzdělanost, fantismus atd. Je to vražedná kombinace. Ať to tam rozbombardují na prach. Toto video by mělo vidět co nejvíc lidí.

  Odpovědět

Napsat komentář