Nová modifikace pro Fallout 2

Jelikož jsme velcí fanoušci herní série Fallout, je téměř naší povinností Vás informovat o vydání nové, české, modifikace pro hru Fallout 2.

Níže přikládáme text jednoho z tvůrců, Daemona.


Vyšel nový oldschool Fallout – Fallout 1.5: Resurrection

Rozsáhlá modifikace pro Fallout 2 byla uveřejněna ke stažení v češtině – http://resurrection.cz/download/. Přináší kompletně nový příběh s novými lokacemi ve světě Falloutu. Děj je zasazen do období mezi prvním a druhým dílem do lokality východně od rodící se NCR, zhruba tedy do Nového Mexika. Nechybí ani nové animace NPC, nové zbraně ani nová hudba.
Resurrection jsme vyvíjeli ve volném čase více jak 10 let, abychom vytvořili hru, která je svým rozsahem plnohodnotným dílem legendární Fallout série. Herní délka se pohybuje okolo 25 hodin i více. Stejně jako u předchozích Falloutů totiž záleží na stylu hraní, většina úkolů se dá řešit různými způsoby a někdy si lze i vybrat, pro koho pracovat. A samozřejmě hráčova rozhodnutí mají svůj vliv, jak se na Fallout sluší. Každé nové zahrání by tedy mělo být rozdílné než to předchozí.
K rozchození Resurrectionu stačí mít nainstalovaný Fallout 2. Instalační soubor modifikace se o vše ostatní postará, obsahuje už češtinu, High Resolution patch a engine tweak Sfall. Díky tomu funguje vše bez problému i na nejnovějších operačných systémech a je možné si nastavit rozlišení hry včetně širokoúhlého zobrazení. Dokončení překladu do angličtiny plánujeme na příští rok.
Více informací na stránkách http://resurrection.cz