Tajná společenství – Současnost

Dokumentární cyklus Tajná společenství je exkurzem do světa, kam nemá obyčejný smrtelník přístup. Dokument se snaží odpovědět nejen na základní otázky týkajících se těchto společenství, ale také poodhalit jejich podíl na zásadních historických událostech. Kdo jsou bavorští illumináti? Co je zednářství a jakou úlohu sehrálo při vzniku Spojených států, ve Velké francouzské revoluci a dalších klíčových událostech světového významu za poslední tři století?

4. díl –  Současnost – Závěrečný díl této série se zaměřuje na další tajná společenství, jakými jsou skupina Bildeberg, Lebka a hnáty atd. Jaké plány osnují?

 

2 komentáře u „Tajná společenství – Současnost“

  1. Nic proti jeto pěkný dokument, ale obávám se toho že naprosto všechny tyto informace mají za úkol odvádět pozornost, a málo kdo má tušení otom jak mu funguje mozek natož aby vůbec pochopil ….. a aby uvěřil něčemu pro běžného člověka zcela sci-fi neskutečne bláboly… De oto že to je strašně jednoduché oni to vědí. Proto také investují šílené peníze do toho aby se to utajilo ve skutečnosti jsou tak rafinovaní že já můžu být teď jejich agent, a to beze srandy.. když jsou schopni vyslat vrtulník který celý den mapuje okolí narušitele, a celkově skoro by text nestačil k vysvětlení toho jak jeto “složité” vinu nesou psychologové a vědci, pochopili jak funguje mozek a hlavně mnooohem víc… de oto že js´me jednoducho ovlivnitelní, tohle bylo cílem, vzniklo to kdoví kdy ale jeto jen o tom zamyslet se ! Nad tím ale sami každý samostatně !!!! NEBÁT SE NENÍ ČEHO !!! Všiměte si jak rychle tento dokument přechazi z jednoduše řečeného faktu k tomu že tam začne plantat nějake skalen boones 😀 a dalši a další, začnou to rozebírat a lidi to žerou, přitom ale právě probíhá to co je pečlivě připravováno a zamýšleno. Celý dokument je řečený a ve stylu podprahovém který se dá těžko vysvětlit, výsledek je ten že vás mají obtočene kolem prstu vaše mysl ještě více nějakým směrem vzdálí tomu pochopit.. Dotoho jsme zasypání tisícem zboží všeho druhu od každeho 100 😀 pozoruji tu společnost a nestačím žasnout. ALE DĚSÍ MĚ TO ŽE SE JIM TO VYMYKÁ, LIDÉ TOTIŽ UŽ JSOU TAK OBLBENI ZAMOTÁNÍ A VZDÁLENÍ POCHOPENÍ ŽE MNOHDY UŽ VAŠI PŘEDCI BYLI A VYCHOVALI VÁS PROTOTO. ZDÁ SE TO NEMOŽNÉ ALE KDYBY LIDÉ SE NEOHLÍŽELI OKOLO A MĚLI VLASTNÍ NÁZOR DĚLALI BY CO JE PŘIŘOZENÉ. BYL BY ZDE ONEN BÁJNÝ RÁJ KTERÝ OVŠEM ZNÁ OPĚT JEN HRSTKA NA TÉTO PLANETĚ. MĚJ SE A AŤ SE DAŘI.

    Odpovědět
  2. Sice váš styl gramatiky a stylistiky je o ničem, ale příspěvek zajímavý 🙂 Můžete říct, čím si nás v tomto dokument obtočili kolem prstu?

    Odpovědět

Napsat komentář