4 komentáře u „Bitva o Sýrii“

 1. Víte co znamená válka? Asi ne. Ve válce nejsou hodní a ani zlí. Když vám nepřítel podřízne vaše děti, tak půjdete a bude vám dělat potěšení když nepřítel se bude kroutit v obrovských bolestech. A to si piště že ho budete zaživa svlékat z kůže…..
  A tak mi řekněte které strana je ta správná……..
  Podle nějakého propagandistického videa to neposoudíte. A jestli že ano, tak jste velmi slaboduší lidé.
  Takový konflikt může ukončit jen ten, kdo má velmi výraznou technologickou převahu a kdo takový konflik dokáže ukončit velmi rychle silou.

 2. Podle nějakého videa nepoznáte jaké zvěrstva tomu předcházely. Když na nějakém videu někdo vystřeli granát za dobrou věc aby potrestal nepřítele který mu zmasakroval bratra, tak už nevidíte, že ten granát dopadl na dům a střepiny posekali děti, kteří s tím vůbec nic neměli společného.
  Vůbec nepochybuji, že zvěrstva dělají obě strany. Ve válce to jinak nejde. A v občanské už vůbec ne.
  Jen doufám, že to USA co nejrychleji zastaví vybudováním alespoň bezletové zóny.

 3. Ďakujem za túto reportáž, je zaujímavá ale to je všetko. Normálny človek predsa nebude veriť ruskej propagande. Rovnako tak berie s rezervou aj to čo nám servírujú mainstreamové médiá. Veriť Rusom može len ten, kto ignoruje históriu a to že k nám z Ruska takmer nikdy nič dobré neprišlo. Rusi majú na svedomí životy mnohých Čechov a Slovákov a import ruského prístupu k spoločnosti má pre nás ďalekosiahle dosledky dodnes. Rovnako je nezmyslom že Rusi boli osloboditelia (česť výnimkám). Ruský vojak je vždy len okupant. Vlastnú skúsenosť si predsa musíme pamatať. Len pohrobkovia komunistickej nomenklatúry, eštebácke kádre, ich rodiny a zúfalí hlupáci dnes pozerajú na Rusko ako na alternatívu.

Komentáře nejsou povoleny.