USA – Stanné právo alias policejní stát

Někteří o této skutečnosti jistě již dříve četli na různých informačních blozích,v magazínech či zahlédli nějaké info v TV.
Přidávám proto video, které se této problematice věnuje ( informace co přijetí zákona přináší, výpověď amerického vojáka, troška historie aj.)
Pod video přidávám ještě nějaké informace v podobě textové + video další, v tomto případě pouze a bohužel v ENG formě.

USA jako „bojiště“. Ve chvíli přijetí zákona a uvedení v platnost americká armáda dostala do rukou nekontrolovatelnou moc beztrestně zatknout, zadržet, vyslýchat a dokonce i zavraždit své občany bez obvinění nebo soudu.

Zákon byl vytvořen tajně senátory Carlem Levineom a Johnem McCainem, předtím, než ho předali výboru na zasedání za zavřenými dveřmi, bez jakéhokoliv slyšení.

Odstavec 1031 lze interpretovat tak, že Američané budou vyhlášeni za domácích teroristů a uvrženi do vojenského vězení bez jakéhokoliv odvolání. Vzhledem k tomu, že ministerstvo bezpečnosti charakterizovalo nákup zlata, držení zbraně, používání hodinek nebo dalekohledu, a všechny běžné typy chování jako potenciální indikátor domácího terorismu, jsou tato opatření volně zneužitelná.

Podle legislativní kanceláře ACLU by se tak Američané mohli stát cílem zákonů, které jsou údajně namířeny proti teroristům a nepřátelským bojovníkům. “Pokud jste si mysleli, že popravy amerických občanů v zahraničí byly dost špatné, tak teď budou podobné pravomoci aplikovány i ve vlasti „, jinými slovy ve vašem městě, komunitě, na vašem dvoře,“ uvedla kancelář ve zprávě proti přijetí tohoto zákona.

http://www.youtube.com/watch?v=QAL6ATLv77c

 

[zdroj: reformy.cz]