Válka na Ukrajině

Vložil dne 6.1.2015

Téměř hodinová kompilace záběrů z bojových zón na Ukrajině. Záběry jak ze strany ukrajinských vojáků, tak také proruských rebelů.

3 Responses to Válka na Ukrajině

 1. Jaroslav Romaňuk

  Dá se to komentovat,: deboa, fanatici, blazni, blbci, bezmozkové, a hlavně drzouni a blbové i utopističní revolucionáři, a o tom to je. Proti blbosti není léku.
  Fandim pokroku a demokracii. Putin a Zacharčenko a spol patří před mezinárodní soud proti lidskosti.

 2. Libor

  Ono to není jen o Rusku podívejte se na USA jejich vojáci ukazujou jakou mají moc, projíždějí různýmy státy a dávají najevo jak jsou neporazitelní .jakou mají artmádu a lidi jen přiblble mávaj těm kterým je jedno co způsobili že od nich jde veškéro zlo každý konflikt který smrdí válkou pochází z USA .Tím se tu nechci zastávat Ruska to ne Putin je též člověk který nekouká že na Ukrajině umíraj děti všechno je to ukázka síly a vojenské moci do toho ten smrad Kim ze Severní Koree to je taky takový trdlo neandrtálský .takže závěrem nikdy nikdo žádnou válku nemůže vyhrát na každé straně zemře plno lidí a stejně se nic nevyřeší je to vše jen o zastrašování lidí a ukázka vojenské síly k soudu pro válečné zločiny by měli jít jak Putin tak Obama Bush to samé

 3. Anonym

  o

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.